BERNARD CASSİERE


Temizleyiciler


Tüm Ciltler İçin Temizleyici Süt - (Kod: 19000)

İçerdiği greyfurt ekstresi ile tüm cilt tiplerine uygun derinlemesine bir temizlik sağlar. Yumuşak, hafif ve pürüzsüz içeriği ile kullanımı rahattır. Ciltten temizlenmesi gereken ölü hücre, kir ve makyaj artıklarını temizleyerek cildi ferahlatır. 

Kuru Ve Hassas Ciltler İçin Temizleyici Süt – (Kod: 19002)

İçerdiği avokado ekstresi ile yumuşak ve pürüzsüz bir temizlik sağlar. Cildi tahriş etmeden derinlemesine temizler. Hipoalerjenik formülü test edilmiştir. 

Yağlı Ciltler İçin Temizleyici Süt - (Kod: 19004)

Çok sıvı, yumuşak ve fresh bir temizleyicidir. Aşırı yağ salgıları, yabancı maddeleri ve makyajı cildi tahriş etmeden ortadan kaldırır. İçerdiği kafur otu özü, antiseptik ve dezenfektan özellikleri ile mükemmel bir temizlik sağlarken ciltteki yağ üretimini de düzenler. 

Yağlı Ciltler İçin Temizleyici Jel - (Kod: 19507)

Derin temizlik ve ferahlık sağlayan su bazlı bir temizleyicidir. İçerdiği dulavrat otu ve maya ile cildi aydınlatır ve sebum fazlalıklarını ortadan kaldırır. Sivilce oluşumunu engeller.


Günlük Temizleyici - (Kod: 19508)

Kremsi ve yumuşak bir dokuya sahip olan ürün içerdiği peygamber çiçeği özü ile cildi yumuşatır ve yatıştırır. Cildi kurutmadan kir ve makyaj artıklarını derinlemesine temizler. 

Suya Dayanıklı Makyajı Temizleyici - (Kod: 19009) 

İçerdiği peygamber çiçeği (mavi kantaron) özü ile cildi sakinleştirir ve yumuşatır. Suya dayanıklı makyajın ciltten derinlemesine temizlenmesini sağlar.


Derin Gözenek Temizleyici- (Kod: 19509)

Gözenekleri derinlemesine temizler. Cildi ölü hücrelerden arındırarak mükemmel bir temizlik sağlar. 

Mikro Peeling - (Kod: 19510)

Yumuşak temizleme tabanı ve mikro tanecikleri ile cildi yeniler, ölü hücreleri yok eder ve cildi pürüzsüzleştirir.

 

Losyonlar

Tüm Ciltler İçin Temizleyici Losyon - (Kod: 19001)

İçeriğinde bulunan salatalık ve St.John’s (Sarı kantaron) otu özleriyle, fresh ve pürüzsüz dokusuyla tüm cilt tiplerini derinlemesine temizler. Gözenekleri sıkılaştırır ve cildi aydınlatır.

Yağlı Ciltler İçin Temizleyici Losyon - (Kod: 19005)

İçerdiği adaçayı özü antiseptik, dezenfektan ve sıkılaştırıcı özellikleri ile cildi derinlemesine temizler. Gözenekleri sıkılaştırır ve cilt aydınlatır.

Kuru ve Hassas Ciltler İçin Temizleyici Losyon - (Kod: 19003)

Yumuşak ve fresh bir dokuya sahiptir. İçerdiği Hamamelis (Güvercin ağacı) özü ve salatalık ekstresi ile cildi yatıştırır, yumuşatır, kızarıklıkları giderir ve derinlemesine temizler. Hipoalerjenik formülü test edilmiştir.

 

Anti-Ageing Zaman Durdurucu Bakım


35 ila 40’lı yaşlarda ciltte meydana gelen düzensizlik, cansızlık, elastikiyet kaybı ve ince-derin çizgiler ile savaşmak için Bernard Cassiere Anti-ageing Time Interceptor serisini yarattı. Afrika’da 100 yılı aşkın süredir, tedavi edici, yenileyici ve kozmetik olarak kullanılan Argan ağacı ve Anogeissus leiocarpus (Afrika ağacı) özlerinden üretilen Time Interceptor serisi ile zamanı dondurun!

Anti-Ageing Yoğun Nemlendirici Krem - (Kod: 19140 - 39140) 

İçeriğinde bulundurduğu Argan ağacı ekstresi ve Argan yağı, Afrika ağacı özü ve anti-ageing kompleksi ile kuru ve yaşlı ciltler için ideal bir yoğun bakım kremidir. Serbest radikallerin meydana getirdiği yaşlanma etkilerini azaltır. Cildin kaybettiği elastikiyet ve canlılığı yeniden kazanmasını sağlar. 

Tüm ciltler için gece kremi olarak kullanılabilir

 

Anti-Ageing Nemlendirici Krem - (Kod: 19141 - 39141)

İçeriğinde bulundurduğu Argan ağacı ekstresi ve argan yağı, Afrika ağacı özü ve anti-ageing kompleksi ile yağlı ve karma ciltler için ideal bir bakım kremidir. Serbest radikallerin meydana getirdiği yaşlanma etkilerini azaltır. Cildin kaybettiği elastikiyet ve canlılığı yeniden kazanmasını sağlar. 

Hafif dokusuyla Yağlı ciltler için bile idealdir.


Anti-Ageing Maske - (Kod: 19142 - 39142) 

İçeriğinde Argan ağacı ekstresi ve argan yağı, Afrika ağacı özü ve anti-ageing kompleksinin yanı sıra yulaf ekstresi de bulunur. Argan ve Afrika ağaçlarının anti-ageing etkisi ve yulaf ekstresinin sıkılaştırıcı özelliği ile cilt sıkılaşır, yenilenir ve canlanır. 

Haftada bir iki kez Göz çevresi hariç yüz ve boyuna orta tabakada halinde sürün ve 10 dakika bekletin.


Anti-Ageing Serum - (Kod: 19143)

İçeriğinde Argan ağacı ekstresi ve argan yağı, Afrika ağacı özü ve anti-ageing kompleksinin yanı sıra yulaf ekstresi de bulunur. Canlılığını, nemini ve elastikiyetini kaybeden cilt yeniden canlanır, nemlenir ve elastikiyet kazanır. 

Anti- ageing krem öncesi cilde sabah ve veya akşam uygulanır.

 

Bambu Nemlendirici Bakım

Nemi olmayan bir cilt hayatın getirdiği olumsuzluklardan, çevre kirliliğinden ve yaşlanma faktörlerinden etkilenmeye çok açıktır. Bernard Cassiere bu etkileri göz önünde bulundurarak “24 saat nem” felsefesiyle bir ürün yarattı. Kenevir ve bambunun nemlendirici etkilerini birleştirerek, nemi olmayan ciltlerin 24 saat nemli, canlı ve koruma altında kalmasını sağlayan bu ürün ile günün her saatinde kendinizi hep iyi hissedeceksiniz.

 

Bambu Nemlendirici Krem - (Kod: 19139 - 39139) 

İçerdiği zengin bambu özleri ve kenevir yağı, aloe-vera ekstresi, mineraller ve esansiyel amino asitler ile cildinizin gün boyu ihtiyacı olan vitaminleri sağlar. Cildi nemlendirir, korur ve cildin kaybettiği elastikiyetini geri kazandırır. 

Çok iyi temizlemiş cilde sabah ve akşam uygulayınız.

 

Bambu Renkli Nemlendirici Krem - (Kod: 19152 - 39152)

İçeriğinde bulunan bambu, kenevir özleri cildin nem ihtiyacını karşılarken Aloe Vera özü cilt için gerekli olan vitaminleri, mineralleri ve esansiyel amino asitler sayesinde cilde elastikiyet kazandırır. 

Cildi yumuşatır, besler ve korur.

 

Bambu Sıvı Nemlendirici - (Kod: 19109 - 39109)

İçerdiği bambu özleri, kenevir yağı, aloe-vera ekstresi ile daha doğal ve hafif olarak gün boyu cildin ihtiyacı olan nemi sağlar.

 

Bambu Nemlendirici Maske - (Kod: 19111 - 39111)

İçerisinde bambu özleri, kenevir yağı ve aloe-vera ekstresine ek olarak shea yağı da bulundurması ile cilde ekstra nem ve canlılık sağlar. 

Çok iyi temizlenmiş cilde orta tabaka halinde uygulanıp 12 dakika bekleyip silerek çıkarın. (veya yüzünüze masaj yaparak cilt üzerinde bırakın.)

Bambu Nemlendirici Serum – (Kod: 19117)

İçerisinde bulundurduğu bambu özleri, kenevir yağı ve aloe-vera ekstresine ek olarak mısır yağı ile maksimum düzeyde nem ve yenilik sağlar. Sıvı ve hafif kıvamı ile kullanımı rahat etkisi Çok güçlüdür. 

Çok iyi temizlenmiş cilt üzerine kremden önce sabah ve akşam uygulayın. 

Isıtıcı Maske - (Kod: 39599) 

İçeriğinde bulunan kalsiyum sülfat, çinko oksid, demir oksid ve ve bentonid' in ısınma etkisi ile birlikte deri emilimini kuvvetlendirir ve rahatlama sağlar. Nemlendirici ve besleyici bir maskedir.

Akneli Ciltler


Yağlı, sivilceli, parlak ve gözenekli ciltlerin sorunlarıyla mücadele etmek için Bernard Cassiere; rahatlatıcı madde olan “nane özü”nü kullanarak kusurları örtücü ve problemlerle savaşıcı bir seri olan Skins With Imperfections’ı yarattı.

 

 

Naneli İyileştirici Losyon - (Kod: 19100)

Kurutucu nane fomulu icerir. Mikro-iltihabi reaksiyonları nötralize eder ve cildi yumuşatır.

 

Naneli İyileştirici Jel - (Kod: 19101 - 39101)

Hafif dokulu yapısı ile cilt problemlerini azaltmaya, gözenek ve kusurları yok etmeye yardımcı olur. İçeriğinde elma, nane ve zeytin ağacı özleri bulunur.

 

Kapatıcı Krem - (Kod: 19102 - 39102)

Kusurları kapatıcı bu şık ve esnek krem, cilde doğal bir mat görünüş sağlar. Nane formülü mikro-iltihabi reaksiyonları nötralize eder ve her sabah uygulanabilir.

 

Nane ve Beyaz Killi İyileştirici Maske – (Kod:   19144 - 39144) 

İçerdiği kaolin ile sebum aşırılıklarını ve sivilceleri ortadan kaldırır.
Cildin yağlı ve parlayan görüntüsünü yok eder.
Haftada bir iki kez göz çevresi hariç yüze ve boyuna 
orta tabaka halinde sürülür 10 dakika bekletir ve durulanarak çıkartılır.

 

Hassas Ciltler Bakımı


Hassas ciltler iklim değişikliğinden ve hava kirliliğinden en çok etkilenen cilt tipleridir. Bunu göz önünde bulunduran Bernard Cassiere hassas ciltler için maksimum korumalı “Bilberry Care” serisini yarattı.


Yatıştırıcı Yaban Mersini Serum - (Kod: 19120) 

Krem jel kıvamı ve içerisinde bulunan yaban mersini özleri ile cildi korur, kızarıklıkları yok eder ve yatıştırır.

 

Yatıştırıcı •Yaban Mersini Sıvı Nemlendirici - (Kod: 19103 - 39103)

Hassas ciltlere özel bu ürün yaban mersininin özellikleri sayesinde cildi korur, rahatlatır ve yatıştırır. İçerisinde bulundurduğu bal özü sayesinde iyileştirir, pürüzsüzleştirir, nemlendirir. Elastikiyet ve parlaklık sağlar. Sütlü dokusu sayesinde cildinizi yumuşatır. 

Yatıştırıcı Yaban Mersini Köpük - (Kod: 19104 - 39104)

İçerdiği yaban mersini sayesinde cilt rahatlar, yatışır ve korunur. Köpüklü bir dokuya sahip olan ürün içerdiği bal özü sayesinde cildin elastikiyetini arttırır, parlaklık ve yumuşaklık sağlar. 

Yatıştırıcı Yaban Mersini Maske - (Kod: 19105 - 39105) 

İçerdiği yaban mersini ile cildi yatıştırır. Sulu dokusu ile cilt tazelenir ve yenilenir. 

Hassas Ciltler için Yaban Mersini Toz Maske - (Kod: 39598)

İçeriğinde bulunan yüksek oranda tanen sayesinde çok güçlü bir antioksidan, antiflamatuar ve cildi güçlendirici özelliktedir. Cildi iyileştirir, nemlendirir, besler ve yumuşatır.

 

 

Yağlı Ciltler İçin Limon Bakımı


Limon ve süt proteinlerini bir araya getiren Bernard Cassiere yağlı ciltlere etkili bir bakım sağlar 

Arındırıcı Limon Jel – (Kod: 19025 - 39025)

Tazelik sağlayan, ultra hafif dokulu bir sıvı jeldir. İçerdiği limon esansiyel yağı ürüne mükemmel temizlik özellikleri verir. Süt proteinleri ile sebum etkisini düzenleyen bir özelliğe sahiptir. Ayrıca elma özü sayesinde anti-serbest radikal özelliğini koruyarak doğal amino asit hidrasyonu sağlamak için oluşturulmuştur.. 

Çok iyi temizlemiş cilde sabah ve akşam uygulayınız.


Arındırıcı Limon Sıvı Nemlendirici - (Kod: 19026 - 39026) 

İçerdiği limon esansiyel yağı cildi temizler. Süt proteinleri ile sebum etkisi düzenlenir ve PMAA küreleri cildi kurutmadan, cildin parlayan ve yağlı görüntüsünü matlaştırır. Elma özü sayesinde anti-serbest radikal özelliğini koruyarak doğal amino asit hidrasyonu sağlamak için oluşturulmuştur. 

Çok iyi temizlemiş cilde sabah ve akşam uygulayınız. 

Yağlı Ciltler Limon Maske – (Kod: 19027 - 39027) 

Sebum fazlalığı ve kirleri emer. Matlaştırıcı etkileri ile peel-off maske özelliğindedir. Yağlı ciltler için hazırlanmıştır. 

Aqua Mask – (Kod: 39610) 

İçerdiği süt proteinleri ile sebum salgısını ve aktif bezlerin sayısını düzenler, kuru bölgeleri korur. Anti-bakteriyel ve antiseptik özelliktedir. İçeriğindeki polisakkarid sayesinde ciltte bir film tabakası oluşturarak cildi korur ve yumuşatır. 

Peeling Mask – (Kod: 39612) 

İçerdiği kaolin sayesinde ciltteki fazla sebumu absorbe eder. Ciltte toplanamamış, derinde bulunan sivilcelerin dışarı atımını sağlar. Antiseptik ve anti-bakteriyel özelliktedir.


Mat Yüzey Serum – (Kod: 19118)

Bu serum süt proteinleri ve limon esansiyel yağı özellikleri ile serum etkisini düzenler. Çok yumuşak dokusu ve mikro küreler mat bir yüzey için formüle edilmiştir. 

Çok iyi temizlenmiş cilt üzerine kremden önce sabah ve akşam uygulayın.

 

Ballı Oksijen Bakımı


Ballı Oksijen Bakımı, Bernard Cassiere tarafından enerji ve parlaklık hedef alınarak tasarlanmıştır. 

 

Krem – (Kod: 19112 - 39112) 

Yağlı ve ipeksi bir dokuya sahip bu krem içerdiği bal özü sayesinde cilde parlaklık verir ve enerji sağlar. Cildi canlandırmayı hedefleyen ürün maya ve glikojen deniz özleriyle desteklenmiştir. 

Çok iyi temizlenmiş cilt üzerine serumdan sonra sabah ve akşam uygulayın. 

Serum – (Kod: 19113) 

Bu serum özellikle mat görünümlü bir cilde nem ve parlaklık kazandırmak için tasarlanmıştır. İçinde limon kokteyli ve bal-papaya özleri bulunur. 

Çok iyi temizlenmiş cilt üzerine kremden önce sabah ve akşam uygulayın.

 


Maske – (Kod: 19114 - 39114) 

Bu maske anti-serbest radikal olan; yumuşatma, yenileme, uyarma özelliklerine sahip bal ve kavun özleri içerir. Cildi gençleştirir.

Haftada bir kez göz çevresi hariç yüze orta tabaka halinde sürülür 12 dakika bekletir ve durulanarak çıkartılır. 

Anti-Ageing Kırmızı Meyveler Bakımı


İçerdiği anti-ageing özellikli kırmızı meyveler ile (ahududu C vitamini özelliğinde, kızılcık yağı, yaban mersini ve frenk üzümü doğal AHA özelliğinde) yaşlanmaya karşı savaş açan Bernard Cassiere bu meyveler ile zengin bir anti-oksidan güce sahiptir. Bu kokteyl ile anti-ageing bakım, gerçek bir enerji konsantresi ve aktif maddeler ile zenginleştirilmiştir.


Retinol ve Kırmızı Meyveler Krem – (Kod: 19125 - 39125) 

Özellikle deri yaşlanması, kırışıklıklar ve ince çizgiler ile mücadele etmek için geliştirilen bu yağlı krem retinol palmitat içerir. Ürün ebegümeci ve ahududu özleri ile takviye edilmiştir. Frenk üzümü ve yaban mersini AHA görevi ile ölü hücrelere karşı savaşır. Kızılcık özleri, pirinç peptitler yumuşatır ve nemlendirir. 

Çok iyi temizlemiş cilde göz çevresi hariç sabah ve akşam uygulayınız. 

Kırmızı Meyveler İlk Kırışıklık Jeli - (Kod: 19126 - 39126) 

İçerdiği ahududu, frenk üzümü ve yaban mersini ile AHA özelliğindedir. Cildi düzeltir ve ince çizgilerle savaşır. Kızılcık özü, pirinç peptitler ve ebegümeci ekstresi ile ilk ifade çizgilerinin görünümünü önler. Ayrıca cildi nemlendirir ve korur.

 

Kırmızı Meyveler Peel-Off Maske – (Kod: 19127 - 39127)

Ahududu ekstresi ile cildi düzeltir. Frenk üzümü ve yaban mersini AHA görevi ile ölü hücreler ve ince çizgilere karşı savaşır. 

Haftada bir iki kez çok iyi temizlenmiş cilde(göz çevresi hariç) ince bir tabaka halinde uygulanıp 20 dakika bekleyip soyularak çıkarılır. 

Maske sonrası krem ya da jel uygulanabilir. 

Kırmızı Meyveler Serum - (Kod: 19146) 

İçerdiği kızılcık yağı sayesinde antioksidan özellikte, nemlendirici, yumuşatıcı ve koruyucudur. Cildi yeniler, gençleştirir ve onarır. Hibiskus ekstreleri ile de ciltteki çizgilere botoks etkisi gösterir. 

Çok iyi temizlenmiş cilt üzerine kremden veya jelden önce sabah ve akşam uygulayın.

 

Yoğun Parlatıcı Kiwi Bakımı


Losyon – (Kod: 19147)

İçerdiği glikolik asit (AHA + Frenk inciri ekstresi) ile lekeli, solgun ve donuk ciltleri temizler ve ölü hücreleri yok eder. Ayrıca içeriğinde dut ve üzüm suyu ekstresi, kiwi-sophora kompleksi ile Pigmentasyonu azaltır ve cildi aydınlatır. 

Çok iyi temizlenmiş cilde sabah ve akşam uygulayın. Göz çevresine sürmeyin.

 

Serum- (Kod: 19148)

Aktif parlama sağlamak ve pigmentasyonu azaltmak için zenginleştirilmiştir. İçerdiği C vitamini, dut ve üzüm suyu ekstresi, kiwi-sophora kompleksi ile cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak cildi korur ve aydınlatır. 

Çok iyi temizlenmiş cilt üzerine losyondan sonra sabah ve /veya akşam uygulayın


Krem – (Kod: 19151)

Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak cildi korur. İçerdiği C vitamini, dut ve üzüm suyu ekstresi, kiwi-sophora kompleksi, shea ve avokado yağları cildi besler, nemlendirir ve aydınlatır. 

Çok iyi temizlenmiş cilde sabah ve /veya akşam uygulayın.

 

Anti-Ageing Parlatıcı Gece Kremi - (Kod: 19149)

İçerdiği nilüfer çiçeği özü, dut ve üzüm suyu ekstresi, kiwi-sophora kompleksi ve silisyum türevleri ile cildi nemlendirir, deri yaşlanmalarına karşı mücadele ederek parlak ve kusursuz bir cilt oluşumu sağlar. 

Çok iyi temizlenmiş cilde tek başına veya serum ile birlikte akşam uygulanır.

 

Girit Diyeti Anti-Ageing Bakım


Girit halkının uzun ömürlü, ölüm oranı düşük, sağlıklı bir yaşam sürmeleri örnek alınarak oluşturulan “Girit Diyet” serisi; zeytinyağı, sebze-meyve özleri, tahıllar ve onların anti-ageing, antioksidan özelliklerinden ilham alınarak yaratılmıştır.


Global Anti-Ageing Krem - (Kod: 19115)

Bu krem soya ekstresi, zeytin ve domates özleriyle çizgi, kırışıklık ve deri yaşlanmalarıyla savaşır. Cildi canlandırır. 

Maksimum sonuç almak için serum ile birlikte kullanınız. 

Çok iyi temizlenmiş cilt üzerine serumdan sonra sabah ve akşam uygulayın. 

Anti-Ageing Serum – (Kod: 19116)

Bu serum hafif dokusu ile içerdiği aktif maddeler sayesinde bitkisel teknoloji ve anti-ageing verimliliğini birleştirir. Zeytin ve domates özü dış etkenlere karşı cildi korur. Soya özü kırışıklarla mücadele eder. Tatlı badem ve çavdar tohumları özü cildi yumuşatır. 

Çok iyi temizlenmiş cilt üzerine kremden önce sabah ve akşam uygulayın.

 

Göz Kontur Kremi – (Kod: 19115)

Bu krem göz çevresindeki yaşlanma etkilerini azaltmak için tasarlanmıştır. Kırışıklıkların açılmasına yardımcı olur. Zeytin ve domates özleri anti-serbest radikal özellikte ve elastikiyeti güçlendirmeye yöneliktir. 

Temizlenmiş göz çevresine sabah ve akşam uygulayınız.

 

Koruyucu Kakao Bakımı


Cildin soluk, donuk ve cansız görünümünü yorgunluk ve uykusuzlukla tetikleyen en büyük neden strestir. Serbest radikaller, sigara dumanı ve egzoz gazları da cilt dokularında morfolojik değişikliklere neden olarak cilt savunmasını zayıflatmakta ve cilt yaşlanmasına sebep olmaktadır. Bu nedenlerden dolayı Bernard Cassiere cildimizi koruma amacıyla papaya, kakao, vanilya gibi lezzetli malzemeleri karıştırarak tatlı kokteyller yarattı. 

Koruyucu Kakao Krem – (Kod: 19018 - 39018) 

İçerdiği kakao özleri sayesinde güçlü bir antioksidan ve anti-serbest radikal özelliktedir. Amacı cildin gün boyu maruz kaldığı olumsuz etkilere karşı koruyucu hücre duvarını yeniden yapılandırmak olan ürün; yumuşaklık hissi veren nane hidrasyonu, parlaklık veren ve ölü hücreleri ortadan kaldırmaya yardımcı limon-papaya bitkisel kompleksi de içermektedir. Bunlara ek olarak içerdiği vanilya formülü ile UV Koruyucu olarak da hareket etmektedir. Çok iyi temizlemiş cilde sabah ve akşam uygulayınız. Adil ticaret kakao özleri içerir.


Kapatıcı, Bronzlaştırıcı ve Koruyucu Kakao Krem – (Kod: 19020 - 39020)


İçerdiği kakao özleri sayesinde güçlü bir antioksidan ve anti-serbest radikal özelliktedir. Kapatıcı ve bronzlaştırıcı özelliğinin yanı sıra asıl amacı tedavi ve koruma olan ürün, cildin genç ve parlak görünmesini sağlar. İçerdiği hidrolize buğday proteinleri ciltte tonik etkisi yaratır.
Çok iyi temizlemiş cilde sabah ve akşam uygulayınız.

Adil ticaret kakao özleri içerir.


Çikolata Maskesi – (Kod: 19156 - 39156)  

İçerdiği kakao özleri sayesinde güçlü bir anti-oksidan ve anti-serbest radikal özelliktedir. Amacı cildin gün boyu maruz kaldığı olumsuz etkilere karşı koruyucu hücre duvarını yeniden yapılandırmak olan ürün; yumuşaklık hissi veren nane hidrasyonu, parlaklık veren ve ölü hücreleri ortadan kaldırmaya yardımcı limon-papaya bitkisel kompleksi de içermektedir.
Haftada bir kez Göz çevresi hariç yüze ve boyuna orta tabaka halinde sürülür 12 dakika bekletir ve durulanarak çıkartılır.
Adil ticaret kakao özleri içerir.

 

Kakao Çekirdekleri Peeling – (Kod: 19157 - 39157)  

İçerdiği kakao çekirdek özleri sayesinde güçlü bir     
antioksidan ve anti-serbest radikal özelliktedir. 
Cilde yumuşaklık ve parlaklık verir. 

Haftada iki kez nemli ellerinizle cildinize 
dairesel hareketlerle uygulayı, sonrasında iyice durulayınız. 

Adil ticaret kakao özleri içerir.

 

Göz Bakım


Peygamber Çiçeği Özel Bakımı - (Kod: 19131 - 39131)

Jel+ Maske 2+1

Maya özü ve Peygamber çiçeği sakinleştirici, rahatlatıcı özelliği ile şişliklerle ve koyu renk halkalarla savaşır. Mısırçiçeğiözü formülü ve Eğrelti ağacı ekstresi cildi pürüzsüzleştirir. Jel dokusu ferahlık ve konfor sağlar. 

Sabah ve akşam temizlenmiş göz çevresine uygulayınız. 

Maske; Haftada bir kez ince bir tabaka halinde 10 dakika (oynar göz kapağı hariç) uygulayınız.

Göz ve Dudak Serum - (Kod: 19130- 39130)

Yaşlanma etkilerini yavaşlatır. Kırışıklıklarla savaşır. İçeriğinde ebegümeci ekstresi göz ve dudak konturunu belirginleştirir. Sakinleştirici, rahatlatıcı özelliği ile pürüzsüz göz ve dudak çevresi sağlar. Sabah ve akşam temizlenmiş göz ve dudak çevresine uygulayınız.

 

Erkek Serisi


Erkek Bakımı

Süre: 45 dakika 

Erkekler için eşsiz bir kavram; Strese karşı cildin direncini arttırarak enerjiyi geri yükleyecek ve hafif dokusu sayesinde cildinizi özlediğiniz ferahlığa kavuşturacak.

3’ü bir arada jel (Kod: 19177)
(Duş jeli- Şampuan- Tıraş köpüğü)

Tazelik sağlayan, ultra hafif dokusu sayesinde cildi derinlemesine temizler. İçeriğindeki Sibirya ginsengi cildinize enerji verir ve gün boyu ferahlık hissi kazandırır.

 

After –shave mist (Kod: 19176)

Traş sonrası gerginlik ve yanma hissini hızlı bir şekilde yok eder. İçeriğindeki Taurin cildin nem dengesini korurken strese karşı cildi korur. Sibirya ginsengi cilde enerji ve dayanıklılık kazandırır. Tıraştan sonra yüze püskürtülür, cilde konfor ve ferahlık hissi kazandırır.

 

NICE MATURITY FLUID
Olgun Ciltler İçin Nemlendirici (Kod: 19178) 


Olgun ciltlerde kırışık önleyici, İçeriğindeki Taurin cildin nem dengesini korurken strese karşı cildi korur. Sibirya ginsengi cilde enerji ve dayanıklılık kazandırır. Traştan sonra göz çevresi dahil sabah ve/ veya akşam tüm cilde uygulanır.

 

WHIPLASH FLUID (Kod: 19179)

Cildinizde tatilden gelmiş hissi yaratan nemlendirici. İçeriğindeki Taurin cildin nem dengesini korurken strese karşı cildi korur. Sibirya ginsengi cilde enerji ve dayanıklılık kazandırır. Mikroküreler Matlaştırıcı ile Yüksek emici ve parlaklık giderici etkisi ile her sabah cildinize uygulayabilirsiniz.

 

MIND YOUR ABS GEL- (Kod:19180) 

Daha sıkı bir karın bölgesi için. Kafein lipolyse yağ yakımını hızlandırıyor. Vektörel yapısı sayesinde kafein in derinlemesine yayılımına müsaade eder, böylece kafein yağı hücrelere düzenli yayılır. Fosfolipidler derinin farklı tabaklarında asılı kalır, böylece bir kafein deposu oluşturur ve kafeinin sonradan artarak salınımını sağlar. Ayrıca nemliliği arttırır ve bu aktifler yağ fazlasının azalmasını sağlar. Bir anlık sıcaklık his ve kızarıklık verir, böylece etken maddelerin aktif olarak yayılımını sağlar. Sabah ve akşam karın bölgesine saat yönünde dairesel hareketlerle uygulanır.

Düzenleyici Bakım


SPF 30 Koruyucu Krem – (Kod: 19162) 

Özellikle yüz bölgesi gibi hassas alanlarda cildi güneşin olumsuz etkilerinden korumak için oluşturulmuş ultra koruma içeren bir üründür. Anti-serbest radikal içeriklidir. Güneşin oluşturduğu yaşlanma etkilerine karşı savaşır. Cilde esneklik ve rahatlık sağlar.

 

Zaman Durdurucu FondeteinFoundation Naturel Fonce   (Kod: 19172)
Foundation Naturel Clair     (Kod: 19173)
Foundation Naturel Moyen  (Kod: 19174) 

Mükemmel bir makyaj ve kusursuz bir cilt için üç farklı tonu bulunmaktadır. 

Argan yaprakları ve serbest radikallerin etkisiyle cildi korurken Afrika ağacı kabuğu özü anti-ageing etkisiyle cildi gençleştirir. 

Çok iyi temizlenmiş ve nemlendirilmiş cilde uygulanır. 

Adil Ticaret maddeleri içerir.

 

Tribal Yüz Bakımları


Dünyanın dört bir yanından gelen muhteşem tariflerin birleşimi Tribal ritüellerini evinizde keşfedin...

Yeni Zelanda Muhteşem Temizleyici (Kod: 19159)
Ellerinizi ıslatın ve bir damla, New-Zealand marvellous cleanser alın dairesel hareketlerle cildinize uygulayın. (göz çevrenize uygulamayın) ve Bol su ile durulayın.
Kremsi dokusu, yumuşak ve etkili temizleme sağlarken Tamanu yağının rahatlatıcı etkisini hissedeceksiniz.


Detoks Etkili Afrika Maskesi - (Kod: 19170)
Formülünde temizleyici ve arındırıcı moringa, yağ aşırılıklarını emici özellikte ghassoul, sakinleştirici ve yenileyici harphagopyhtum içerir.


Besleyici Polinezya Serumu - (Kod: 19171)
Formülünde besleyici ve nemlendirici vanilya ve hindistancevizi yağı bulunmaktadır. Ayrıca içeriğindeki tuamanu yağı anti-serbest radikal ve koruyucu özelliktedir.


Mozambique Sihirli Balsam (Kod: 19161) 
İçeriğinde argan yağı ve melisa serbest radikallerle savaşırken Hindistan cevizi, avokado, macadamia, jojoba ve çuha çiçeği yağları yumuşaklık ve rahatlık sağlarken  Shea fındık yağı derinin kurumasını engeller, besler ve cildin görünümünü iyileştirir. Arı sütü, çay ve kahve özü ile birlikte cildin parlaklığı, canlılığı geri gelir.


Koruyucu Güney Amerika Kremi 
(Kod: 19169)
Bu koruyucu krem cildi nemlendirir, yumuşatır ve aydınlatır. Formülünde Brezilya ceviz yağı, cupuacu yağı, guarana, chayote ve mate içerir. Anti-oksidan ve koruyucu özelliktedir.


Yatıştırıcı Avustralya Kremi (Kod: 19168)
Formülünde besleyici ve yatıştırıcı özelliğe sahip macademia fındık yağı, yumuşatıcı ve nemlendirici özelliğe sahip hibiskus çiçeği sütü ve tahrişi önleyici özelliğe sahip mavi selvi yağı bulunmaktadır.

 

Tribal Vücut Bakımları


Eşsiz bir deneyim için….

 

Afrika Shea Yağı Peeling
Shea Butter African Peeling

 

(Kod:18188)

Afrika’nın batısında yetişen bu ağacın  meyvesinin her bir parçası  A, D, E, ve F vitaminleri ve lipidler açısından zengin  olan badem, cildi besleyici ve koruyucu özellikler sunmaktadır.  
İnce öğütülmüş Shea kabukları yumuşak, doğal ve etkili peeling imkanı sağlar.
Haftada  bir veya iki kez vücudunuza   dairesel hareketlerle  uygulayın, Duş altında durulanın ve nazikçe kurulanın.
Adil Ticaretten Shea yağı içerir.


Tahiti Monoi Afrodizyak 
(Kod:19138)


Etkili inci dokusu ve yanardöner rengi ile evde bir Polinezya gün batımı atmosfer oluşturmanızı sağlar. 

Ellerinizi su ile nemlendirin, masaj kremi Su ile birleştiğinde sütlü bir losyon haline dönüşecektir.

Heyecanı ve mutluluğu paylaşmak isteyenler için bu zarif ve muhteşem Monoi kokusu ideal bir seçim olacaktır

 

Tribal Masaj Yağları


Ayurvedic Masaj Yağı (Kod:18185- 38185)

Kızılderililerin reçinesini binlerce yıldır yatıştırıcı ve sakinleştirici olarak kullandıkları Tütsü Ağacı (Boswellia) Hint dağlık bölgesinde bulunmaktadır. Tütsü kokusunun rahatlatıcı etkisi, E vitamininin yenileyici ve koruyucu özellikleriyle birleştiği bu yağ cildi beslerken yumuşatır ışıltılı bir görünüm almasını sağlar. 

Tüm vücuda dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır.


Oriental Masaj Yağı (Kod: 18184- 38184)

Faslı kadınların zamanın başlangıcından bu yana kötülüklerden korunmak güzelliklerine güzellik katmak için kullandıkları Argan yağı Oriental masaj yağının ana maddesini oluşturmuştur. 
Argan ve Siyah Kimyon (Nigella) yağlarının bileşimiyle cildiniz beslenecek, daha esnek ve daha canlı görünürken, muhteşem kokusuyla gevşeyip rahatlayacaksınız. 

Tüm vücuda dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır.


Inca Nectar Masaj Yağı (Kod: 18186- 38186) 

Ana vatanı Peru olan İnka InChI, Amazon ormanlarının yüksek rakımlı bölgelerde yetişmektedir. İnka InChI tohumları yüksek oran da lipid içermektedir. Bu özelliği nedeniyle cildi besler. 
Amazon ormanlarının kokusuna sahip olan bu yağ, cildin nem bariyerini korumak ve doldurmak için ideal bir seçim olacaktır. 

Tüm vücuda dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır.


African Earth 
Vücut- Yüz – Saç için Pırıltılı Yağ (Kod: 18187- 38186)

Uzun ömürlü ve kuraklığa karşı olağanüstü direnci ile ünlü, Baobab ağacı güzellik tariflerinde ilk olarak Senegalli kadınlar tarafından kullanılmıştır. 

Simya dünyasının iki nadir ve olağanüstü iksiri; Baobab ve Shea yağı içeriğindeki A ve E vitaminleri, proteinler ve esansiyel yağ asitleri cildi yumuşatır ve besler.

Rengini Afrika’nın kırmızı kilinden alan bu yağın içerisindeki altın simleri ve muhteşem baharat kokusu ile Afrika’nın gizemli ve büyülü güneşini bedeninizde taşıyacaksınız.

 

Bamboo-Aloe-Vera Collagen Bakım


Süre: 45 dakika

Sıkılığını, elastikiyetini kaybetmiş kuru ciltler için…
Cildin nem bariyerini sağlamak, elastikiyet kazandırmak, iklim koşullarına karşı cildi korumak, esneklik ve dolgun görünüm kazandırmak için yapılan özel bir bakım…

Bamboo - Aloe-Vera Collagen Peeling
Cildi makyajdan, kirden ve ölü tabakalardan arındırmak için yüz, boyun ve dekolte bölgesine (göz konturu hariç) 2 dakika uygulanır.

Bamboo - Aloe-Vera Hyra Nourrishing Massage Cream
İçeriğindeki Bambu özleri, Aloe-vera özleri, kaktüs özleri, shea yağı ve Sodyum hyalüronat sayesinde cildin kaybolan nemini elastikiyetini ve canlılığını yeniden kazandırmak için yüz, boyun ve dekolteye 15 dakika masaj yapılarak uygulanır.

Collagen ve Hyaluronic Acid Double- Hydration Mask
Çift etkili maske 10 dakika boyunca cilde uygulanır.
Cildi canlandırır, dolgunlaştırır elastikiyet sağlar.

Bamboo - Aloe vera Extra-Moisturizing Care Serum
Bamboo – Aloe vera extra nem bakım serumları karıştırılarak yüz, boyun ve dekolteye parmak uçlarıyla hafif baskılar yaparak 3 dakika uygulanır.
Cilt nemlenir, canlanır sağlıklı ve dolgun görünüm kazanır.

 

Yoğun Parlatıcı Kiwi Bakımı


Süre: 60 dakika

Bernard Cassiere hiperpigmentasyon, kahverengi lekeler ve donuk cilt sorunlarına çözüm için, komple bir program olan "cilt aydınlatıcıyı" geliştirdi.
içerisinde bulunan kivi yoğun C vitamini  hiperpigmentasyona karşı savaşmaktadır. İçerisinde bulunan AHA sayesinde tek bir seansta cilt daha parlak, daha beslenmiş ve bir ton açılmış olarak görülmektedir.

Bakımın Artıları: Parlaklık, Ciltteki ton ayarlanması, Aydınlanma

 

Anti-Ageing Zaman Durdurucu Bakım


Süre: 60 Dakika

Cilt 35-40 yaşından itibaren ışıltısını, zindeliğini, sıkılığını kaybetmeye başlar ve bunların sonucu olarak  ince mimik  çizgilerinde derinleşme olur. Bu sorunlara çözüm olarak  Bernard Cassière Zaman Durdurucu Bakım serisi ile, küresel anti-ageing’i geliştirdi.

Zaman Durdurucu Bakım serisinde bulunan Argan ağacı yaprakları ve Anogeissus Leiocarpus Kabuğu Özlerini içerisinde barındıran özel bir anti-ageing bakım komleksidir.  İçeriğinde bulunan maddeler cildin;  korunmasına, ışıltısını geri kazandırılmasına, kırışıkların açılmasına ve serbest radikallerle savaşmasına yardımcı olur.

 

Anti-ageing Zaman Durdurucu Bakım 

Anti-ageing Serum yüz ve boyun üzerinde uygulanır. Bu serum cildin sıkılık ve elastikiyet kaybına karşı mücadele etmek ve korumak için bir kompleks proteinler ve peptitler içerir. Argan yağı besler ve kurumayı önler, yulaf ekstresi, sıkılaştırıcı etki sağlar.


Bu uygulamadan sonra tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine, anti-ageing masajı yapılır.

Sıkılaştırıcı Maske uygulanır, 15 dakikalık uygulama sonucunda kozmetik-lifting etkisi tüm yüzde hissedilir.


Sıkılaştırıcı maske sonrası; Anti- ageing Serum ve Anti-ageing krem uygulamasın yapılır daha sonra da Filler (özel dolgu maddesi) uygulanır.

 

 

20 kişi üzerinde üç kür halinde yapılan test sonuçları;

 

1 Hafta

2 Hafta

3 Hafta

Kırışıklıkların derinliğinde azalma

71%

95%

100%

Işıltı

1.Haftadan itibaren 100%

100%

100%

Cilt Tonunda eşit dağılım

1.Haftadan itibaren 100%

100%

100%

Nemlendirme

1.Haftadan itibaren 100%

100%

100%

Sıkı bir cilt

95%

100%

100%

Cilt Elastikiyeti

85%

95%

100%

Yüz hatlarında sıkılaşma

66%

95%

95%

Mimik çizgilerinde ve kırışıklıklarda hafifleme

90%

100%

95%

Genel Değişim

1.Haftadan itibaren 100%

100%

100%

Bu Tedavi, Güzellik Salonlarında uygulanmalı mı?

EVET 95%

EVET 100%

EVET 100%

Bu Tedaviyi Tavsiye Eder misiniz?

EVET 90%

EVET 100%

EVET 100%

 

 

Kozmetik Kokteyller

 

Süre: 50 Dakika

Eşsiz bir masaj deneyimi için karışımlar: 
Hoş ve güzel zaman geçirip rahatlamak için.


BC vücut masajı, egzotik kokuların, iyileştirici, sıkılaştırıcı, rahatlatıcı etkilerin düşünülerek hazırlanan karışımlardır.


Vücut peelingi

Seçilen kokteyle göre, coco hamuru (Hindistancevizi, portakal kabuğu ya da nane partiküllü)   kozmetik şeker, tercih ettiğiniz kokteyl yağı ile bir araya getirilir. Tüm vücuda 15 dakika boyunca masaj yapılır.

 

Cilt rahatlamış, yumuşamış ve egotik kokularla sarınmış…

 

Vücut masajı

30 dakika boyunca tüm vücuda rahatlatıcı masaj yapılır.
Pina Colada yağı cildinizi besler ve serbest radikallerle savaşır.

Mojito yağı cildinizdeki tonlamayı yaparken sarkmaları önler ve yumuşatır. Antioksidan özellikleri ile cildi yeniler.

Tequila Sunrise yağı, selulitlerle savaşırken cildinizi daha esnek hale getirir.
 

Peygamber Çiçeği Göz Bakımı

 

Peygamber Çiçeği Göz Kontur Bakımı 

Süre: 30 Dakika

BC Paris ile Peygamber çiçeği göz tedavisini keşfedin.

Serumun içerisindeki Hibiscus göz çevresini pürüzsüzleştirici etki sağlarken, Peygamber Çiçeği özlü göz pedleri sayesinde şişlikleri giderip koyu halkaları tedavi eder.

 

Tribal Otantik Vücut Bakımı


Süre : 75 Dakika

Bu bakımla Afrika, Meksika ve Polinezya yerlilerinin kullandığı bitkilerinin geleneksel tariflerini keşfedeceksiniz, bunlar sizi  doğanın büyülü ritmiyle rahatlacak,
Günlük yaşamı unutturacak, mistik kokusu ile gün boyu size eşlik edecek…

 

Adil Ticaret örgütüne üye olan Bernard Cassiere dünyamızın doğal kaynaklarını dürüst ve adil kullanmaktadır. 


AFRIKA RUHU

Baobab yağının yumuşatıcı etkisi %100 Arabic kahve çekirdeklerinin peeling özelliği ile karıştırılarak yapılan masaj ciltteki ölü tabakanın temizlenmesini, esneklik kazanmasını ve nemlenmesini sağlar.

2- KIZILDERİLİ EFSANELERİ

İçeriğindeki Kaktüsün ve balmumunun nemlendirme, Hindistan cevizinin yenileyici etkisi cildinizin kaybettiği gücü ve enerjiyi geri kazandırırken doğal ışıltısını ortaya çıkarmaktadır.


3-POLİNEZYA TÖRENİ 


Hawaii yerlilerinin Pasifik Okyunusunun dalgalarından esinlenerek yaratıkları bu masaj Tahiti Monoi ‘de duyguların uyanışı anlamına gelmektedir. 
Bu masajla vücudunuzdaki enerji akışı düzene girecektir.

 

Masajın ilk bölümü; Tahta sopalarla dikkatli ve rahat hareketlerle gerçekleştirilen özel bir teknikle yapılır.

 
İkinci bölüm maksimum rahatlama sağlamak için ellerle gerçekleştirilir.

 

Hassas Ciltler İçin Yabanmersini Bakımı


Süre: 75 dakika

Bernard Cassière Yabanmersini tedavisi; Narin, hassas ve kuru ciltler için cildi beslemek, kızarıklıkları azaltmak için tasarlanmıştır. 

Yaban mersini, C vitamini ve Aljinatlar içeren maske, hassasiyeti ve telenjektazileri önler. Serbest radikallere karşı savaşan bu derin bakım mükemmel tazelik sağlarken cildi yumuşatır, rahatlatır. 

Ballı Oksijen Bakımı

 

Süre: 75 dakika

Bal Oksijen tedavisi; mat ve yorgun ciltler için tasarlanmıştır.

En iyi sonuçu elde etmek için gerçek Akasya Balı kullanılan bu tedavide;  Maskenin köpüksü yapısı sayesinde içerisinde bulunan vitamin ve oligo-elementlerinin (çinko, selenyum)  cilde kolay nüfus etmesini sağlar. Böylece hücre yenilenmesi, hücrelerin harekete geçmesi sağlanmış ve serbest radikallerlerin etkilerini azaltmış olur. Cilt daha parlak ve sağlıklı görünümüne kavuşur.

 

AHA ve Cranberry Mikrodermabrazyon Bakımı


Süre: 40 dakika

AHA ve Cranberry ile mikrodermabrazyon tedavisi;

Çok özgün ve etkili, cilt dokusunu rafine dermabrazyon tedavisi, kırışıklık ve çizgiler pürüzsüzleştirir. Işıltı verir ve cildin tonunda açılma sağlar! 

Yağlı Ciltlere Limon Bakımı


Süre: 75 Dakika 

İki maskeyi  birleştiren arındırıcı tedavi kombinasyonu; yağlı,  siyah noktalı, geniş  gözenekli ve akne problemi yaşayan cilt tipleri için tavsiye edilir. 

Yağlı bölgeler maskesi; Süt proteinleri ve limon esansiyel yağları cilt yüzeyindeki aşırı yağı ve kiri emer, siyah noktaları azaltır. Cilt tazalenir ve fazla yağdan kurtulur.  Kuru bölgeler maskesi; * içeriğindeki su; cildi nemlendirir, pürüzleri giderir.

Sonuç: Kusurlarından kurtulmuş, parlamayan, sağlıklı, dengeli bir cilt...

 

Tribal Bakımı


Cildi; Temizlemek, dengelemek, nefes aldırmak, korumak, beslemek, rahatlamak için yapılan kompile bakım…


1- Vücut ve yüz bölgeniz New-Zealand marvelloustemizleyici ile temizlenir.

2- Harakeke Maori scrub ile cilde peeling işlemi yapılır ve cilt üzerindeki ölü tabakalar, kir, makyaj artıkları temizlenir.

3- Polynesian nourishing serum ile cilde nem verilirken rahatlama masajı yapılır.   

4- African detoxifying mask uygulanır ciltteki ölü tabaka temizlenir. 
5- Mozambique magical balm ile cilt nemlendirilir ve rahatlatılır.


Bakım bitirilirken boyun omuz ve kollara rahatlatıcı baskılar uygulanır. 

 

ORIENTAL DELIGHT

Argan yağı ve gül yapraklarıyla yapılan Yüz ve vücut masajı; Kendini iyi hissederken yaşlanma etkilerini azaltmak cildinin canlılığını geri kazanmak ve yumuşacık bir cilde sahip olmak isteyen tüm ciltler için.


RISING SUN

Sütün ve Pirinç tozunun birleşiminden oluşan Rising Sun ciltteki fazla yağı emerken, ölü hücrelerin temizler ve hücre yenilenmesini sağlar böylece cilt daha yumuşak, daha parlaklık canlı görünür.

Artık Geyşaların güzellik sırını biliyorsunuz….

 

Ballı Oksijen Bakımı


Süre: 75 dakika

Bal Oksijen tedavisi; mat ve yorgun ciltler için tasarlanmıştır.

En iyi sonuçu elde etmek için gerçek Akasya Balı kullanılan bu tedavide;  Maskenin köpüksü yapısı sayesinde içerisinde bulunan vitamin ve oligo-elementlerinin (çinko, selenyum)  cilde kolay nüfus etmesini sağlar. Böylece hücre yenilenmesi, hücrelerin harekete geçmesi sağlanmış ve serbest radikallerlerin etkilerini azaltmış olur. Cilt daha parlak ve sağlıklı görünümüne kavuşur.

 

AHA ve Cranberry Mikrodermabrazyon Bakımı


Süre: 40 dakika


AHA ve Cranberry ile mikrodermabrazyon tedavisi;

Çok özgün ve etkili, cilt dokusunu rafine dermabrazyon tedavisi, kırışıklık ve çizgiler pürüzsüzleştirir. Işıltı verir ve cildin tonunda açılma sağlar! 

Yağlı Ciltlere Limon Bakımı


Süre: 75 Dakika 

İki maskeyi  birleştiren arındırıcı tedavi kombinasyonu; yağlı,  siyah noktalı, geniş  gözenekli ve akne problemi yaşayan cilt tipleri için tavsiye edilir. 

Yağlı bölgeler maskesi; Süt proteinleri ve limon esansiyel yağları cilt yüzeyindeki aşırı yağı ve kiri emer, siyah noktaları azaltır. Cilt tazalenir ve fazla yağdan kurtulur.  Kuru bölgeler maskesi; * içeriğindeki su; cildi nemlendirir, pürüzleri giderir.

Sonuç: Kusurlarından kurtulmuş, parlamayan, sağlıklı, dengeli bir cilt...

 

Tribal Bakımı


Cildi; Temizlemek, dengelemek, nefes aldırmak, korumak, beslemek, rahatlamak için yapılan kompile bakım…


1- Vücut ve yüz bölgeniz New-Zealand marvelloustemizleyici ile temizlenir.

2- Harakeke Maori scrub ile cilde peeling işlemi yapılır ve cilt üzerindeki ölü tabakalar, kir, makyaj artıkları temizlenir.

3- Polynesian nourishing serum ile cilde nem verilirken rahatlama masajı yapılır.   

 

4- African detoxifying mask uygulanır ciltteki ölü tabaka temizlenir. 

5- Mozambique magical balm 
ile cilt nemlendirilir ve rahatlatılır.


Bakım bitirilirken boyun omuz ve kollara rahatlatıcı baskılar uygulanır. 

 

ORIENTAL DELIGHT

Argan yağı ve gül yapraklarıyla yapılan Yüz ve vücut masajı; Kendini iyi hissederken yaşlanma etkilerini azaltmak cildinin canlılığını geri kazanmak ve yumuşacık bir cilde sahip olmak isteyen tüm ciltler için.


RISING SUN

Sütün ve Pirinç tozunun birleşiminden oluşan Rising Sun ciltteki fazla yağı emerken, ölü hücrelerin temizler ve hücre yenilenmesini sağlar böylece cilt daha yumuşak, daha parlaklık canlı görünür.

Artık Geyşaların güzellik sırını biliyorsunuz….

 

Bambu Nemlendirici Bakım


Süre: 75 dakika

Bernard Cassièreden kuru ciltler için nemlendirici bakım; İçerisinde bulunan Bambu, Lotus ve nilüfer kompleksi sayesinde cilde çift  yönlü nem akışı sağlar.

Ayrıca içerisinde bulunan Macadamia fındık yağı cilde yoğun nem verirken yaşlanma etkileriniz geciktirir. Cilt yüzeyinde bariyer etkisi yapar. Cilt yumuşak ve elastik görünümüne kavuşur.

 

Masaj Kremi içerisindeki Bambu, beyaz lotus ve nilüfer çiçeği ekstreleri cildi yeniler hücreleri güçlendirir.

Bambu Nem Maskesi;  Cildi nemlendirir, parlatır yumuşatır ve esneklik kazandırır.  

Nemlendirici  Serum, bambu ve soya ekstreleri ile bakımı  tamamlanır. 


Bambu Nemlendirici Bakım

Bambu nemlendirici tedavi 20 kişi üzerinde 3 kür uygulanarak test etmiştir.
Kür sonunda elde edilen sonuçlar: 

• Cildin rahatlaması (gün boyu) : % 100 memnuniyet
• Cildin nemli kalması: % 100 memnuniyet 
• Cildin elastikiyetini: % 100 memnuniyet

 

Anti-stres ve Anti-Kirlilik Çikolata Bakımı


Anti-stres ve Anti-Kirlilik Çikolata Bakımı 

Süre: 45 Dakika

Bernard Cassière Anti-stres ve Anti- kirlilik için Çikolata tedavisi. 

Günlük yaşama keyifli bir mola… 

Kakao yağı, portakal esansiyel yağı, çikolata fondü, kakao ve vanilya ekstrelerinin birleşiminden doğan hızlı bakım. 

Portakal esansiyel yağlarıyla zenginleştirilmiş kakao yağı, cildi besler, sıkılaştırır, cilt tonunu düzenler. Çikolata fondü, cildi korur, anti-serbest radikal ve anti-oksitleyici etkisi sunar. Zenginleştirilmiş Vanilya yağının kakao ile birleştirilmesiyle cildi canlandırıcı, nemlendirici ve koruyucu özelliği cilde eşsis bir bakım sunar. Bernard Cassière bu Çikolata tedavisini geliştirmek için çikolatanın efendisi sayılan Walter BOVETTİ ile çalıştı. Bovetti’nin mükemmeliyetçiliği, titizliği, gelenekle modernliği harmanlaması BC Paris felsefesiyle örtüştü sonuç olarak Bovetti’nin çikolatalarında kullandığı 1. Sınıf hammadde geleneklere bağlı el yapımı ile modern teknolojinin muhteşem uyumu dünya çapında eşsiz lezzetteki çikolataların cilt bakımına girmesini sağladı. 

Walter BOVETTİ Bernard Cassière için içerisinde %64 saf kakao bulunan; dokusu, uygulama kolaylığı ve cilde uyumu için özel olarak yılda 80 000 den fazla cilt çikolatası üretmektedir. 

 

45 dakikalık uygulama sonuçları**; 

Parlaklık Işıltı: % 90 memnuniyet
Rahatlık: % 100 memnuniyet 
Gevşeme: % 100 memnuniyet
Nemlendirme: % 100 memnuniyet

** Bu uygulama, SOREDEC laboratuvarları tarafından 10 model üzerinde gerçekleştirilmiştir. 

Rahatlatıcı Kakao Bakımı


Süre: 60 Dakika

Bir saatlik Anti-stres bakımla rahatlama ve huzur sağlar.
Sıcak kakao cildin toparlanmasını sağlarken Kakao yağı masajıyla rahatlatıp kokusuyla duygularınızı uyandırır.
Sonuç: Nemlenmiş, rahatlamış, sıkılaşmış gençleşmiş bir cilt….

Baharatlı Zayıflama Bakımı


Süre: 75 dakika

Zayıflama, sıkılaşma ve peeling Tedavisi altı kür halinde haftada bir yapılmalıdır.  Sonuç;  Sağlıklı parlayan, yumuşacık, sıkı bir vücut. 

İnceltici Bakımlar


İncelten Güneşsiz Bronzlaştırıcı
Tan Slim Action Fluid
 (Kod: 19145)

Zayıflama bakımı ile kademeli bronzluk sağlayan 2+1 üründür.

Kafein ve söğüt kabuğu özü cildin derinliklerine inerek yağ asitlerine karşı savaşır. Formülündeki DHA nem ve bronzluk sağlarken Mısır yağı cildi pürüzsüzleştirir yumuşatır, nemlendirir. 

Tüm vücuda günde iki kez uygulanır.

Bu ürün güneş koruyucu içermez ve güneş yanıklarına karşı koruma sağlamaz.

Baharatlı Vücut Bakımı

Bernard Cassiere Baharat Yolunu ziyareti sırasında “Baharatlı Vücut Bakımı”nı oluşturdu.

Baharatlı Vücut Bakımı vücudunuzun ihtiyaçlarını bulabileceğiniz mükemmel bir seridir.

Elmalı tarçınlı duş köpüğü (Kod: 19031)

 

Sıkılaştırıcı, yumuşatıcı etkiye sahiptir. Bu köpükle duş gerçek bir zevke dönüşecek…

 

Küçük Hindistancevizli Anasonlu Epilasyon Sonrası Tüy Azaltıcı Süt (Kod: 19041)

Hafif yağlı bu sütün içeriğinde bulunan Hindistan cevizi, nilüfer çiçeği özleri, Shea ve mango yağları cildi yatıştırıcı ve sakinleştirici etkiye sahiptir. Bu nedenle epilasyon sonrası cildi yatıştırırken tüylerin geç çıkmasını sağlar ve tüylerin azalmasına yardımcı olur. 
Epilasyon sonrası beş gün boyunca hafif dokunuşlarla sabah ve akşam masaj yaparak uygulanır.


İki Biberli Peeling (Kod: 19036)

Köpük jel dokusu ile duş altında mükemmel bir peeling yaratır. İçerdiği Jameika biberi ve karabiber ile ölü hücreleri tamamen ortadan kaldırır ve cilte parlaklık sağlar.

 

Zencefil ve Mangolu Masaj Yağı (Kod:19037)

Ekstra uzun sureli relax masajlar için özel olarak üretilen bu ürün, içerdiği zencefil özleri ile cildi korur, melisa özü ile yatıştırır, sakinleştirir. İçerdiği shea ve mango yağları da cildinizi yumuşatmaya ve nemlendirmeye yöneliktir.


Kayısılı Tarçınlı El Kremi (Kod: 19043)

Kayısı ve tarçın karışımlı bitkisel el kremi Ellerinizi nemlendirir ve besler. 
Dış etkenler nedeniyle oluşan kuruluğu giderir.


Wasabili Sıkıştırıcı Sıvı Krem (Kod:19035 )

Ultra hafif dokulu bu krem wasabinin anti-oksidan özelliğini kullanır. 

Cilt sıkılaşır ve elastikiyet kazanır. Ayrıca tatlı badem özleri bitkisel tensor (sıkılaştırıcı) gibi hareket etmesi amacıyla eklenmiştir.


Kaktüs Özlü Tazeleyici Vücut Jeli (Kod: 19046) 

Meksika’nın sembolü olan, su tankı olarak bilinen Opuntine kaktüsü özleri ile hazırlanan, mis kokusu, ultra nemlendirici ve tazeleyici özelliği ile mükemmel bir jel.

 

Zayıflama Bakımları


Beş Baharatlı Rahatlatıcı Jel  (Kod:19033)

Yorgun bir günün ardından anında rahatlık, tazelik ve yenilenme hissi istiyorsanız bu ürün isteklerinizin hepsini tek seferde karşılayacaktır. Jameika biber, tarcın, zencefil, hindistan cevizi ve cin tarcını içerikli ürün tam bir uyarıcı ve rahatlatıcı özelliktedir.

 

Yumuşatıcı, İnceltici Chili Jel (Kod:19032)

Yağ fazlalıklarına karşı, kafein, ulva lactuca (deniz marulu) yosunu ve soft chili ile cildi uyararak savaşır. 
30 gün boyunca uygulanan 19 modelde günde 2 kez uygulanarak görülen sonuçlar: üst bacak üzerinde 2.8 cmalt bacak üzerinde 2.6 cm incelme görülmüştür.

 

Baharatlı İnceltici Tedavi

 

Süre: 75 dakika

Özellikle bölgesel incelmeye yönelik olan bu tedavi peeling, inceltici masaj ve guarana-zencefil maskesinden oluşur. 
Tüm bu ürünler inceltici özelliktedir.
Cilt sıkılaşır ve etkili bir zayıflama görülür.

 

Guarana ve Zencefilli İnceltici Sargı (Kod: 39615)

İçeriğinde bulunan yüksek kafeinli guarana sayesinde sıkılaştırıcı, uyarıcı ve tonlayıcı özelliktedir. Zencefil kan dolaşımını hızlandırır, aljinat ise nemi cilde hapseder ve cildi nemlendirir. Yeni nesil termojenik yağ yakıcı ve diyet destekleyicidir.

 

Kakaolu Vücut Bakımı


Kakaolu Mandalinalı Şampuan
(Kod: 19042)
Kakao ve mandalina özlü şampuan duş altında dinlendirici bir mola için mükemmeldir.
Tüm saç tipleri için idealdir.

Islak saça uygulanıp köpürtülür ve iyice durulanır.

 

Kakaolu Nemlendirici Vücut Sütü (Kod: 19999)
Hafif yağlı bu süt kakaonun koruyucu ve nemlendirici etkisi ile vanilyanın besleyici ve nemlendirici etkisini bir arada sunar.

Cilde çok hızlı nüfus etmesi sayesinde uygulamadan hemen sonra giyinebilirsiniz. Bu özellikleriyle günlük bakımınızın vazgeçilmezi olacaktır.

 

Ballı Vücut Bakımı


Ballı ve Şekerli Peeling (Kod:19044) 

Şeker tanecikleri vücudunuzdan ölü hücreleri uzaklaştırırken içerdiği bal özleri cildinizi yumuşatır ve parlatır. Beslenmiş, pürüzsüz bir cilt sağlar.

 

Özel Mumlu Bakımlar


Özel Mumlu Bakımlar

 

Mükemmel bir rahatlama Bernard Cassiere’in sizler için yarattığı “Massage Candles” ile yapılan masajda gizlidir. Mum yandıktan bir süre sonra mis kokulu, rahatlatıcı bir masaj yağına dönüşür. Bu masaj ile yaptıracağınız masaj sonunda cilt nemlenir ve ruhunuzun derinliklerinde hissedeceğiniz mis kokusu sizi rahatlatır.

 

• Monoili Masaj Yağı - (Kod: 39623)

İçeriğinde yer alan hindistan cevizi yağı cildi besler ve yumuşatır, balmumu nemlendirir ve korur. Monoi dokusu ise esenlik verir.


• Çikolatalı Masaj Yağı - (Kod: 39624)

 

İçeriğinde yer alan soya ve hindistan cevizi yağı ile cildi besler, yumuşatır ve nemlendirir. Çikolata dokusu canlılık hissi verir.

 

Mineralli Ayak Bakımı

 

Volkanik Kayalar Ayak Arındırıcı (Kod:19049) 

İçeriğinde yer alan ryolit cildi yumuşatırken koruyucu hidrolipidik tabakaya zarar vermez. Bu partiküller abrasif özelliği sayesinde tonik mikro dermabrasyon etkisi gösterirler. Masajla uygulandığında kan dolaşımını hızlandırır. Ayrıca, içeriğindeki gliserin nemlendirirken, mentol parfümü de tazelik hissi verir. 
Haftada bir iki kez özellikle topuk bölgesine cilt nemliyken dairesel hareketlerle uygulanıp durulanır.

 

Alümtaşı Besleyici Balm (Kod: 19050)

İçeriğinde yer alan alümtaşı, anti-persperant özelliği sayesinde, yorgun ve yıpranmış ayaklar için mükemmel bir yatıştırıcı ve dinlendiricidir. Ayrıca mısır yağı sayesinde ayağın sertleşmiş ve yıpranmış bölgelerini yumuşatır ve korur.

 

Güneş Ürünleri


SPF 30 Özel Bölge Koruyucu Krem (Kod:19162)

Özellikle yüz bölgesi gibi hassas alanlarda cildi güneşin olumsuz etkilerinden korumak için oluşturulmuş ultra koruma içeren bir üründür. Anti-serbest radikal içeriklidir. Güneşin oluşturduğu yaşlanma etkilerine karşı savaşır. Cilde esneklik ve rahatlık sağlar.  75 ml

SPF 20 Yüz ve Vücut Koruyucu Krem(Kod:19163)

Yüz ve vücut için geliştirilmiş bu ürün cildi güneşin olumsuz etkilerinden korumak için oluşturulmuştur. Anti- serbest radikal özelliği, hafif ve ince dokulu formülü cildi rahatlatır ve esneklik sağlar. 125 ml

SPF 10 Yüz ve Vücut Koruyucu Krem

Yüz için özel olarak üretilmiş düşük koruma faktörlü bir kremdir. Anti-serbest radikal ve anti-ageing etkilidir. Ayrıca cilde rahatlık ve esneklik sağlar. 125 ml

 

SPF 8 Yüz ve Vücut Koruyucu Krem (Kod:19165) 

Yüz için özel olarak üretilmiş düşük koruma faktörlü bir kremdir. Anti-serbest radikal ve anti-ageing etkilidir. Ayrıca cilde rahatlık ve esneklik sağlar.  125 ml

Güneş Sonrası Jel -Yüz ve Vücut için(Kod:19166)

Özel formülü ile güneş sonrası cildi rahatlatır, yumuşatır, ferahlatır ve acı hissini azaltır. Güneşin meydana getirebileceği yaşlanma etkilerine karşı cildi korur.

 

Güneşsiz Bronzlaştırıcı 

İçeriğindeki uygun dozdaki DHA formülü sayesinde doğal bronzluk sağlarken cildi nemlendirir, uzun süre bronzluk sağlar. Kremsi dokusu ve Hindistan cevizi kokusu ile ideal bir yapıya sahiptir.
Tüm cilt tipleri için uygundur.  125 ml

 

RENKLİ YÜZ KORUYUCUSU KREM SFF10 (Kod:19164) 

Düşük renkli yüz koruyucu krem Güneş etkilerinden yüzünüzü korurken anti- serbest radikallerle foto- yaşlanmayı önlerken ciltteki kusurları kapatır.
Hafif, ince ve esnek dokuludur. 

Cilde doğal mat bir görünüm verir. 75ml

 

 

 

Kozmetik Ürünler

Bize Ulaşın! CV'nizi Gönderin!
Anasayfa / Kurumsal / Hizmetlerimiz / Kozmetik Ürünler / Haberler / Resim Galerisi / Kampanyalar / İnsan Kaynakları / İletişim